Kapat
Üyelik
Kapat
Ürünlerim (0)
Müşteri Hizmetleri Soru Sor
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
 
Aradığınız cevabı bulamadıysanız
bize yeni bir soru sorabilirsiniz..
Soru Sor
1- İade İşlemleri

Siparişinizi teslim aldıktan sonra ürünlerinizi iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden en geç 14 iş günü içerisinde panel üzerinden iade formu düzenleyerek iade işlemini başlatabilirsiniz. Ayrıca 0 242 340 23 11 Sabit Telefon , 0 541 456 11 06 numaralı cep telefonu arayarak ya da ecommerce@galerikristal.com.tr mail adresine iade talebi oluşturabilirsiniz.

Panel üzerinden İade talebinde, "Ürüne İade Açıklaması"bölümüne ne için aide edildiği hakkında bir açıklama yazılması gerekmektedir."Adresiniz" Havale ile ödeme yapıldı ise İban Bilgisi,Kargo Firması Seçimi ve üründe arızalı kısmın gösterilebilmesi için "Dosya Seçiniz"bölümüne resim yükleyebilirsiniz.

 

 

Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü almaktadır.

• Ürün(ler) orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir.

• Ürünün satış faturasını mutlaka göndermeniz ve fatura arkasında bulunan ürün iade bölümünü doldurmanız gerekmektedir.

İade etme süresi kaç gündür?

Tüketici Kanunu’ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk 14 iş günüdür. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusur sebebiyle yapacağınız iadelerde de, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren otuz gün içerisinde iade edebilirsini

 

Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?

Ürün değişimi için iade şartları geçerlidir. Bu şartlara uyan ürününüz iade alınmakta ve değişikliğini istediğiniz ürün için adınıza yeni sipariş oluşturulmaktadır.


İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?

galerikristal.com.tr, iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İadeniz kabul edildiğinde ve tarafımızdan para iadeniz gerçekleştiğinde e-mail ile bilgilendirileceksiniz. İadenin hesabınıza yansıma süresi banka tarafından belirlenmektedir ve tarafımızdan müdahale edilememektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.