Kapat
Üyelik
Kapat
Ürünlerim (0)

Kalite Politikası

Otel Ekipmanları ve Restoran sektöründe kuruluşların ihtiyacı olan tüm ürünlerin tedarikcisi olan firmamız verdiği hizmet konusunda rekabetci,ulusal ve uluslararası pazarlarda varlığımızın devamı için aşağıdaki prensipleri benimsemiştir.

VİZYONUMUZ :

Otel ekipmanları ve restoran konusunda sektöründe uzman,yenilikci ve teknoloji geliştiren lider firma olmanın yanında,yaptığı işler elde ettiği başarılarla otel ekipmanı ve restoran sektöründe hizmet sunduğu her alanda dünyada güvenilir ve kalıcı bir marka olmak.

MİSYONUMUZ :

Dünya standartlarında kurumlara yönelik özel,fonksiyonel,kullanıcı dostu,fark yaratan yüksek kaliteli hizmet ve çözümleri sunarken dinamik ve bir okadar da deneyimli genç ekibiyle iş birliği ve sinerji ortamında şirket değerlerini sürekli iyileştirme ve geliştirme gayesiyle hizmet ve ürünler sunmak.Sunulan hizmetlerde kalşiteyi,verimliliği ve sürdürebilirliği en yüksek seviyede,müşteri odaklı hizmet anlayışıyla,yerelleştirilmiş hizmet ev çözümler oluşturmaktır.

DEĞERLERİMİZ:

        Müşteri odaklı hizmet sunma anlayışı ve sürekli müşteri memnuniyeti
        Yenilikçilik
        Satış sonrası tam destek
        Fonksiyonel ve kullanıcı dostu ürünler
        Teknoloji Liderliği
        Dinamizm ve tecrübe sinerjisi
        İnsana verilen değer
        En yüksek kalite bilincinde çalışma
        Açık iletişim
        Etkili ekip çalışması
        Yerelleştirme
        En düşük maliyetle en yüksek kalite

Uygulamakta olduğumuz kalite yönetim sistemimizin temek taşlarını oluşturan bu ilkeler yöneticisinden çalışanına kadar tüm personelimizin bilinçli bir şekilde benimsemesi ve uygulaması gereken ilkelerdir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.