01.11.2015 - Galeri Kristal, HORECA sektörünün dinamik yapısına ve konforuna cevap veriyor.

HORECA sektörüiçin yeme-içme ekipman ve aksesuar ihtiyacını temin eden Galeri Kristal;trendleri takip eden, butik üretimler gerçekleştirebilen, ithalatta hız vekaliteyi bir arada sunan bir oluşum. Sektöre yön veren ve lider bir tedarikçiolan firma, ticari itibarını ‘dürüst’ ve 'profesyonel' olma ilkeleriylesağlamaktadır. Bu sayede de sürekli yükselen bir satış grafiği çizmektedir. Kullanıcıyımerkeze alan ergonomi, zarafet ve dayanıklılık odaklı ürün ve hizmet çözümleri,turizm tesislerinin hem çalışan hem de konfor verimliliğini artırmaktadır.

GaleriKristal, HORECA sektöründeki yüksek pay sahipliğiyle kendini yeniliyor.

Turizm sektörününyeme-içme ekipman ve aksesuarlarının yanı sıra dış mekan ürünlerini de tedarikeden Galeri Kristal, sektör tarafından kendini yenileyen ve geliştiren birfirma olarak anılmakta. Her sezon farklılaşan tesis konseptlerine ve bununlaberaber artan konuk konfor beklentilerine cevap verebilmesi, tesis mutfaklarınave lezzetlerine özel tasarımlar sunabilmesi de sektör liderliğini korumasınayardımcı olmakta.

Pek tabi kitesis konseptleri için sunulan ürün gruplarının sadece trend olaraktanımlanmasını ya da sadece estetik bir görselliğe sahip olmasını yeterligörmemektedir. Ürünlerin kullanıma uygunluğu, pişirme, yıkama ve depolamakoşulları da Galeri Kristal ürün koleksiyonlarını belirlemede son dereceönemlidir. Tüm bunlara açık büfe tasarımlarında beğenilen herhangi birtasarımın tesise özel ölçülerde yeniden üretiminin yapılabilirliği de firmanıntercih edilirlik oranının yüksek olmasını sağlamaktadır.

Gastronomidesunum, konuk konforunu yükselten en önemli detaydır.

Trendleritakip etmekle beraber bunları proje konseptine uygun olarak sıra dışıtasarımlarla yeniden buluşturma, Galeri Kristal’in fark yaratmak temellivizyonunun göstergesidir. Hele ki HORECA sektörü gibi tam hizmet garantisibeklentisinin olduğu bir iş kolunda bu sektöre hizmet sunmak, sürekliyenilenmek zorunluluğunu beraberinde getirmektedir. İşte bu anlamda GaleriKristal de ürün gruplarında standart kalıplardan uzaklaşmakta, daimi birfarkındalık yaratmak temelli bir misyonla çalışmaktadır. HORECA sektörününgerektirdiği şekilde bir değişim duygusu ile hareket ederek de sektörün daimabir adım ilerisinde konumlanmaktadır.

Orta Asya veTürki Cumhuriyetler’de pazar payımız genişliyor.

Yeni ürünleriyle sektörelihtiyaçlarda tatmin sağlayan Galeri Kristal ürün stoğu, aynı zamanda HORECAsektörünün dinamizmini yakalamak konusunda da rahatlık sağlamaktadır. Her sezonyenilenen koleksiyonlara seçilen farklı ürünler, hizmet merkezine alınan“kesintisiz memnuniyet” yaratmaktadır. 100’den fazla marka ve 60 binden fazlaürün çeşidiyle öncü tedarikçi firma olan Galeri Kristal, elbette geniş fiyataralığının yanında tesis ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılayabilmesiyle defark yaratmaktadır. Sadece Türkiye’de değil, OrtaAsya ve Türki Cumhuriyetler’de de ciddi bir potansiyele yanıt vermektedir.

2015 sezonundaRosenthal markasının “Mesh” modeli ses getirdi.

Endüstriyelmutfak ekipmanları ve aksesuarları sektöründe öncü olan ve trend yaratan GaleriKristal, 2015 sezonunda  ürün gamınakattığı  Rosenthal markasının “Mesh”modeli ile de yüksek ses getiriyor. İspanyol endüstriyel tasarımcı Gemma Bernaltarafından tasarlanan porselen koleksiyon, kendine has detayları, zarifişçiliği, geometrik formlarıyla son derece modern bir duruşa sahip. Çok yönlüve kombinlenebilen parçalarıyla tam bir gurme koleksiyonu. 2016 için de oldukçafarklı, modern, estetik ve zarif markalarla ithal ürün gruplarını arttırmak,Galeri Kristal’in yeni sezon hedeflerindendir.