09.02.2016 - 2016 Otel Ekipmanları Fuarı

“Uluslararası pazarfırsatı ve marka iletişiminde sıcak bir platform yaratacak Anfaş HotelEquipment Fuarı, yeniliklerle hareketlendirilmeli.”

Turizm sektörü gibi global anlamdailerleyen, kendini yenileyen ve sezon trendleriyle fark yaratan koleksiyonlarınciddi takip edildiği bir pazarda, fuar organizasyonları da aynı çizgideizlenebilmeli. Bu beklentimiz; önemli bir ticari arena olaraknitelendirebileceğimiz Anfaş Hotel Equipment Fuarı için de geçerli. 

Bizler, Galeri Kristal olarak çok uzunyıllardır bu organizasyondaki yerimizi alıyoruz. Marka iletişim platformuolarak değerlendirdiğimiz fuar günlerinde, en yeni ve trend ürünlerimizi ilkdefa görücüye çıkartıyoruz. Hem üretimde hem de satış-pazarlama konularındasürekli bir hareketlilik içinde olma zorunluluğumuzun farkındalığıyla dastandımızda ağırladığımız konuklarımızla birebir ilgileniyoruz. Yeni sezon içinciddi işbirlikleri gerçekleştirdiğimiz gibi, var olan yatırımcılarımızın dahafazla nasıl fark yaratabilecekleri konusunda fikir platformu kuruyoruz.Dolayısıyla da katılım gösterdiğimiz tüm fuarlarda, beklentilerimizi daimayüksek tutuyoruz. Bu hem ülke turizminin ticari alış-verişini hareketlendirmekhem de Türkiye turizm sektörü için kendi kulvarımızda yarattığımız sinerjiyi vemarka değerini uluslararası platforma taşıyabilmek isteğinden geliyor. 

2016 Hotel Equipment Fuarı’nı genelanlamda değerlendirecek olursak da Galeri Kristal için verimli geçtiğininaltını çizebiliriz. Fakat böylesi ciddi bir organizasyonun hazırlık sürecindeçok daha geniş çaplı çalışılması gerektiğini düşünmekteyiz. Artıkgelenekselleşmiş kült bir etkinlik olan Hotel Equipment, uluslararası arenadaadını daha fazla duyurmalı. Daha fazla reklam çalışması yaparak yurt dışı firmakatılımcılarını artırmalı. Ancak bu sayede son yıllarda eksilen katılım coşkusuyeniden yakalanabilir. Bu da hem ülke ekonomisine katkı sağlar. Hem Türkturizmine marka değeri yükler. Hem de pek çok değerli sektör yatırımcısınınyatırım geri dönüşüm hızını getirir. Sonuç olarak hizmet kalitesinde çıtaoldukça yükselir. Sadece ülkelerin kendi içinde değil, ülkeler arası yaşanacakrekabette ‘güçlü varoluş potansiyeli’ de artar. 

 

Timur Ogan / GaleriKristal